Ankara Kombi Servisi

Ankara Kombi Servisi olarak Yazdığımız markalarla ilgili tüm ürünlerin bakım ve onarımını yapmaktayız. Arçelik Kombi, Ferroli Kombi, Ariston Kombi, Buderus Kombi, Vaillant Kombi, Viessmann Kombi, Demirdöküm Kombi, Baymak Kombi, ECA Kombi, Bosch Kombi markalarıyla ilgili tüm işlemler yapılmaktadır.


Ankara Kombi Servisi hizmeti veren firmamız kombi ve peteklerinizle ilgili tüm tüm problemleri çözmektedir. Artık tüm yaşam alanlarında kullanılan doğalgaz ısınma sistemleri ne kadar rahat olsada özellikle kış aylarında doğru ayar yapılmadı takdirde faturalarınıza büyük yansımalar yapabilir ve çok verimsiz çalışabilmektedir. Kombinizle ilgili tüm problemleri uzman ekiplerimiz kısa sürede çözebilmektedir.

Images

Acil Teknik Servis Olarak Yaptığımız İşlemler

Ankara Kombi Servisi arızaları genellikle kombiniz yada petek sisteminde olabilir. Bunlar kombinizin çalışmaması, Kombi üzerinde arıza kodlarının görünmesi, sıcak suyun gelememesi, peteklerin ısınmaması gibi sorunlar karşısında yapmanız gerekn tek şey bizi arayarak çözüm sağlamamızı beklemektir.

Randevu Formu

Copyright @2020 Rüzgar Teknik Servis. All Rights Reserved by